Vzhledem k všeobecně znamé situaci okolo COVID-19 nebude dočasně možný osobní odběr. E-shop však nadále fungovat bude, pouze s omezou možností, a to platby kartou a doručením přes dopravce. Děkujeme za pochopení.

Služby designérky

 

Líbí se Vám naše LOOOOX doplňky, ale přeci jen si nejste jisti, že jste vybrali správně? Možná Vám nestačí jen nákup a rozmístění drobností po bytě a rádi byste si nechali dotáhnout Váš interiér do posledního detailu, ale nedaří se Vám najít nikoho, kdo by se takové drobnosti chtěl věnovat. Proto jsme do mezi naše služby zařadili HOME DESIGN - služby designérky, která Vám pomůže vyladit nebo upravit interiér bez výrazných stavebních zásahů. Nemusíte rovnou řešit celý dům či byt. Dávkujte si to postupně, jak Vám to bude libé.

Díky tomu, že jsme architekti, můžete i pro menší zásahy využít služeb naši osvědčených dodavatelů, kteří by se Vám pravděpodobně na menší zakázky špatně domlouvali.

Nebo nadešel čas na razantní změnu a LOOOOX Vás jen inspiroval? Pak tu pro Vás máme Vás kompletní portfolio služeb architekta. Podívejte se na WWW.OOOOX.COM nebo piště na radka@oooox.com.

Malá ukázka realizací HOME DESIGN:

LOX_sablona_UST

 

LOX_sablona_THM